2021-03-21 16:00:00
2021-06-06 02:00:00
2021.06.06. Egyéni Kupa - Reed Carp Lake
0 órás
45 csapat
Egyéni Összfogásos verseny
Nevezés Résztvevők2021.07.10-11 Egyéni Kupa 24 Órás - Rober Tó
24 órás
29 csapat
24 órás 2 botos verseny
Nevezés Résztvevők2021-07-11 10:00:00
2021-09-05 16:00:00
2021.09.05. Perfect Baits Kupa - Orosi Tó
8 órás
45 csapat
3 szektoros összfogásos verseny
Nevezés Résztvevők2021.09.18-19 Egyéni Kupa 24 Órás - Reed Carp Lake
24 órás
45 csapat
24 órás 2 botos verseny
Nevezés Résztvevők2021-09-19 08:00:00
2021-12-05 14:00:00
2022-09-04 00:00:00
2022-04-03 00:00:00
PECAMANIA PERFECT BAITS Egyéni Szuper Kupa Orosi Tó
0 órás
47 csapat
3 szektoros összfogásos verseny
Nevezés Résztvevők2022-07-10 08:00:00
2022-12-04 00:00:00
I. Pecamania Női Horgászverseny - REED CARP LAKE
0 órás
30 csapat
I. Pecamania Női Horgászverseny
Nevezés Résztvevők2022-05-01 00:00:00
2023-07-09 00:00:00
24 Órás Sunshine Rádió Egyéni Summer Kupa Öreg Tó
24 órás
25 csapat
Összfogásos verseny
Nevezés Résztvevők2023-04-02 16:00:00
2023-09-10 16:00:00
Pecamania Perfect Baits Egyéni Szuper Kupa Orosi Tó
8 órás
48 csapat
Összfogásos Verseny
Nevezés RésztvevőkÚj Időpont! Vasárnap Pecamania Egyeni Klub Kupa Oros
0 órás
48 csapat
Összfogásos Verseny
Nevezés Résztvevők2023-06-11 00:00:00
2023-04-30 00:00:00
II. Gyeremek Horgászverseny REED CARP
0 órás
19 csapat
2023 Gyeremek Horgászverseny
Nevezés RésztvevőkII. Női Horgászverseny Reed Carp Lake
0 órás
19 csapat
II. Női Horgászverseny Reed Carp Lake
Nevezés Résztvevők2023-05-01 00:00:00
2023-12-10 14:00:00
Szénaréti Egyéni Kupa új időpontban
7 órás
30 csapat
Szénaréti Egyéni Kupa új időpontban
Nevezés Résztvevők2023-10-22 15:00:00
2024-04-21 16:00:00
Pecamania Egyéni Kupa 8H Öreg Tó
8 órás
30 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H Öreg Tó
Nevezés RésztvevőkPecamania Egyéni Kupa 8H Öreg Tó
8 órás
30 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H Öreg Tó
Nevezés Résztvevők2024-06-30 16:00:00
2024-05-05 14:00:00
Gyermek Verseny 5H Reed Carp Lake
5 órás
23 csapat
Gyermek Verseny 5H Reed Carp Lake
Nevezés RésztvevőkPecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
8 órás
48 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
Nevezés Résztvevők2024-04-07 16:00:00
2024-06-09 16:00:00
Pecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
8 órás
48 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
Nevezés RésztvevőkPecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
8 órás
48 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H OROSI TÓ
Nevezés Résztvevők2024-09-01 16:00:00
2024-12-01 14:00:00
Pecamania Egyéni Mikulás Kupa 5H
5 órás
48 csapat
Pecamania Egyéni Mikulás Kupa 5H
Nevezés RésztvevőkPecamania Egyéni Kupa 8H Fishvárda
8 órás
35 csapat
Pecamania Egyéni Kupa 8H Fishvárda
Nevezés Résztvevők2024-07-20 16:00:00
2024-05-05 16:00:00
Pecamania Páros Kupa 32H Fishvárda
32 órás
24 csapat
Pecamania Páros Kupa 32H Fishvárda
Nevezés RésztvevőkPecamania Páros Kupa 32H Fishvárda
32 órás
24 csapat
Pecamania Páros Kupa 32H Fishvárda
Nevezés Résztvevők2024-08-25 16:00:00
2024-03-24 16:00:00
2024-06-30 16:00:00
2024-03-02 15:00:00
2024-03-15 15:00:00
2024-08-11 16:00:00
Pecamania Feeder Kupa - Szénaréti - Tó
8 órás
45 csapat
Pecamania Feeder Kupa - Szénaréti - Tó
Nevezés RésztvevőkPecamania - Feeder Kupa - Tómajor
8 órás
40 csapat
Pecamania - Feeder Kupa - Tómajor
Nevezés Résztvevők2024-08-04 16:00:00